Centrum Medyczne VERITAMED zatrudni pielęgniarkę/położną - Ogłoszenia medyczne - Praca

Dziś jest:Piątek, 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marceliny, Marzeny

Ogłoszenia drobne - medyczne, lekarskie, zdrowie, uroda

Witaj na stronach ogłoszeniowych portalu iLekarze.pl kupisz i sprzedasz m.in. sprzęt i urządzenia medyczne, rehabilitacyjny, kosmetyki, leki, usługi medyczne. Dzięki ogłoszeniom medycznym i lekarskim znajdziesz pracę lub pracownika do swojego gabinetu czy kliniki. Zapraszamy!

typ ogłoszenia:

Kategoria ogłoszeń:

Praca

Centrum Medyczne VERITAMED zatrudni pielęgniarkę/położną

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-27 18:15

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pielęgniarka/ Położna
Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe, wyższe jako dodatkowy atut,
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe,
• Ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: EKG, szczepień ochronnych i resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
• Ukończony kurs wykonywania spirometrii dodatkowym atutem,
• Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• Znajomość obsługi komputera,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Wysoka kultura osobista
Opis stanowiska:
• Praca w gabinecie zabiegowym,
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
• Kompleksowa opieka nad pacjentem,
• Przygotowanie pacjentek przed wizytą lekarska,
• Wykonywanie EKG
Oferujemy:
• Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się Centrum Medycznym,
• Pracę na umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą,
• Miłą i przyjazną atmosferę;
• Możliwość elastycznego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz klauzulę na adres e-mailowy: rekrutacja@veritamed.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Centrum Medyczne VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Długa 27. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

rekrutacja@veritamed.com

Typ: Sprzedam

Cena: -

Miasto: Warszawa-centrum
W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.